ERCup Logotyp
Nyheter
Om ERCup
   Stadgar
   Kontakt
Regler
   Kommentarer
   Kvalitetsnormer
Länkar
Serietabell

Kalender
Bilder
Video  
Resultat & arkiv
Team
Internt Forum  Internt forum för ERCup teamförening

Tävlingsanmälan
Serieanmälan



28
dagar kvar till
Race 1
den 22/4
Kinnekulle

Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till ERCups styrelse och olika funktionärer.

Styrelse styrelse@ercup.se
Ordförande Tyrone Haraldsson Team GAPET 0456-542 10 ordforande@ercup.se
Sekreterare Clas Fransson Citius Motorsport 0766-498869 sekreterare@ercup.se
Kassör Ulf Lill No Limit Racing 0708-930690 kassor@ercup.se
Suppleant 1 Joakim Karaus Allt i Däck Motorsport 0703-514744 suppleant1@ercup.se
Suppleant 2 Hans Nilsson Flying Fellows 0708-203095 suppleant2@ercup.se
Regelkommitté regler@ercup.se
Ledamot Ingemar Linuzon Bad Boy Racing 0708-137370 info@badboyracing.se
Ledamot Stefan Adolfsson 43 Racing 0730-235779

Stefan.adolfsson@albacon.se

 
Ledamot Peter Nilsson No Limit Racing - peter@petersbil.se
Valberedning valberedning@ercup.se
Ledamot Peter Kjellsson ALT Racing 0705-647400 peter.kjellsson@alt.se
Ledamot Olle Odsell Flying Fellows 0708-205091 olle@odsell.se
Övriga
Revisor Håkan Kjellsson ALT Racing - -
Revisor
suppleant
Niklas Bengtsson Citius Motorsport - -
Skribent,
press/media
vakant - - ordforande@ercup.se
Internt forum Sverker Ottosson Autoart 070-3567613 forumadmin@ercup.se
Facebook Algot Kjellsson ALT Racing - algotkjellsson@hotmail.se
Webbsajt Jörgen Olsson Team Gapet 0702-610921 webmaster@ercup.se

 


ERCup styrelse 2017, fr. v. Björn, Joakim, Clas och Ulf (Tyrone saknas på bilden).


Visad: 23545 gånger - Uppdaterat: 2019-03-05 av Jörgen olsson

Ur albumet

Prisutdelning Totalserien
Foto: Ulf Lill
No Limit Racing

















© Copyright 2005-2019, ERCup - Endurance Racing Cup http://www.ercup.se