ERCup Logotyp
Nyheter
Om ERCup
   Stadgar
   Kontakt
Regler
   Kommentarer
   Kvalitetsnormer
Länkar
Serietabell 2017

Kalender
Bilder
Video  
Resultat & arkiv
Team
Internt Forum  Internt forum för ERCup teamförening

Tävlingsanmälan
Serieanmälan



Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till ERCup's styrelse och olika funktionärer.

Styrelse styrelse@ercup.se
Ordförande Björn Scheuer Björnligan 0733-534397 ordforande@ercup.se
Sekreterare Clas Fransson Citius Motorsport 0739-016520 sekreterare@ercup.se
Kassör Ulf Lill No Limit Racing 0708-930690 kassor@ercup.se
Suppleant 1 Joakim Karaus Allt i Däck Motorsport 0703-514744 suppleant1@ercup.se
Suppleant 2 Tyrone Haraldsson Team Gapet 0456-542 10 suppleant2@ercup.se
Regelkommitté regler@ercup.se
Ledamot Ingemar Linuzon Bad Boy Racing 0708-137370 info@badboyracing.se
Ledamot Magnus Krokström BOHICA Racing 0708-810141 magnus@krokstrom.com
Ledamot Peter Nilsson No Limit Racing - peter@petersbil.se
Valberedning valberedning@ercup.se
Ledamot Peter Kjellsson ALT Racing 0705-647400 peter.kjellsson@alt.se
Ledamot Olle Odsell Flying Fellows 0708-205091 olle@odsell.se
Övriga
Revisor Håkan Kjellsson - - -
Revisor
suppleant
Kjell Strandberg ATM Racing - -
Skribent,
press/media
vakant - - ordforande@ercup.se
Internt forum Sverker Ottosson Autoart 070-3567613 forumadmin@ercup.se
Facebook Algot Kjellsson ALT Racing - algotkjellsson@hotmail.se
Webbsajt Mikael Persson - 0435-20917 webmaster@ercup.se
Epost Mikael Persson - 0435-20917 postmaster@ercup.se

 


ERCup styrelse 2017, fr. v. Björn, Joakim, Clas och Ulf (Tyrone saknas på bilden).


Visad: 21631 gånger - Uppdaterat: 2017-06-30 av Mikael Persson

Ur albumet

Prispall
Foto: Olle Odsell
Flying Fellows

















© Copyright 2005-2017, ERCup - Endurance Racing Cup http://www.ercup.se